PrimaKavárna

Jsme tu pro vás již od roku 2002
Náš příběh

- O nás -

Naše PrimaKavárna je originální a příjemné místo inspirované prostředím francouzských kaváren. V nabídce najdete prvotřídní vína z Francie, Itálie i Čech. Především pro pány máma čepované tradiční české pivo Únětice a řadu lahodných lehkých jídel. Nechybí skvělá káva a dobré čaje, a tak si každý přijde na své. Návštěvou naší kavárny potěšíte nejen své chuťové buňky, ale také potrápíte mozkové závity při hraní deskových her, které si můžete vypůjčit :).

Káva

Káva

Kávovník je ovocný strom, jehož plodem jsou peckovice. Kávová zrna jsou tedy vlastně pecky kávových třešní. Samotný plod je jedlý a sušený se v některých zemích používá k výrobě čaje zvaného cascara.

Více
Zákusky

Zákusky

Obecně si pod zákusky představujeme sladké výrobky cukrárenského typu, jejichž příprava je složitější nebo vyžaduje specifické pomůcky. Většinu typů hotových zákusků je nutné skladovat v chladu.

Mezi oblíbené zákusky patří větrníky, věnečky, špičky, kremrole, indiánci, nejrůznější typy řezů, dortíků či rolád.

Více
Dobroty

Dobroty

Dáváme si záležet na tom, aby naše pokrmy byly lehké, jednoduché a chutné. Ze zásady pracujeme pouze s chlazeným masem, pečivo si připravujeme sami, vyhýbáme se polotovarům a snažíme se připravovat všechny pokrmy kompletně sami - to je naše vnímání domácí kuchyně.

Více

Každé pondělí cappuccino zdarma

Zajděte si k nám v pondělí dopoledne pro cappuccino s sebou a získáte pro Vaše hezčí pondělí druhé cappuccino ZDARMA! Děláme vše pro vaše hezké pondělky!

Sleva pro stále zákazníky

Už víte, že máme tu nejlepší kávu, skvělé zákusky, lahodné dezerty a úžasný tým, který Vám splní vše co si budete přát. Aby jste k nám chodili s ještě větší láskou stačí si na baru zažádat o naší věrnostní kartičku. Věřte, že nebudete litovat :)

Káva
Chleba
Chleba

Náš tip

Také milujete čerstvé měkké pečivo a voňavý chléb s křupavou kůrčičkou a nestojíte o davy lidí v supermarketu? Vynikající chléb, rohlíky a housky pro vás připravujeme každý den.

Využíváme naší osvědčenou recepturu, kterou naši pekaři vypiplali k naprosté dokonalosti. Těšíte se na ten nejlepší chléb?

Více